O blogu

Zdravím všechny kreativce :-)

jsem velmi ráda, že jste se zatoulali zrovna na můj blog. Ráda bych se tímto způsobem spojila s podobně naladěnými osůbkami a své nadšení sdílela.

Na tomto blogu můžete najít nejenom dávku kreativní inspirace, ale do budoucna také plánuji připravit pro Vás tvořivé kurzy na různá témata.

Už jako malá jsem ráda kreslila, patlala se v hlíně a zkoušela vše možné i nemožné vytvořit. Tento blog jsem si založila v roce 2015 s vidinou toho jak budu inspirovat svým nadšením pro vše, ale nějak to nevyšlo. Jak to tak bývá do cesty se postavila práce, která mě natolik limitovala časem a dalo by se říci, že i energií, kdy jsem se nakonec místo tvoření věnovala "životu". Prostě jsem si volné chvíle užívala se svými nejbližšími, přáteli, svými čtyřnohými miláčky. Na tvoření nějak nezbýval čas a energie. I přesto, že inspirace bylo vždy dost a sem tam jsem tvořila pro své známé, rozhodně to nestačilo na to, abych psala cokoliv na blog. Nyní se situace trochu změnila. Práci sociální pracovnice musím chtě-nechtě na pár let odložit a věnovat se rodině... věnovat se nové práci na plný úvazek, na ten 24 hodinový, a to práce maminky. 
Ne že bych si myslela, že se budu nudit, ale rozhodla jsem se využít tento čas a pověnovat se konečně tomu, co mě moooc baví a co jsem tak dlouho odkládala. 

To co mě nejvíce baví a naplňuje, je pomáhat dalším kreativním dušinkám. Lidičkám, které stejně jako já rádi tvoří rukama. A tak doufám, že se najde někdo komu se mé nápady zalíbí a nechá se inspirovat. 

Ať vám jde tvoření od ruky :-)

Katka

Žádné komentáře:

Okomentovat