Svícny

 Také tak milujete tu atmosféru když si všude možně po bytě rozsvítíte svíčky? Když pomineme vůni která se z nich line, ten hřejivý pocit a útulno je prostě nádhera. Já osobně svíčky zbožňuji a to nejen v zimě kdy mám pocit, že svíček není nikdy dost :-) Zamilovala jsem si hlavně svícny z kamenů. Nejvíce miluji ten svůj sodalitový, který nejen zdobí mojí malou "pracovničku", kde dávám podobu všem těm vašim přáním, ale přináší klid, podporuje kreativního ducha a vytváří příjemnou atmosféru u které absolutně zapomínám na čas. 

Při doplňování kamenů u svého oblíbeného dodavatele jsem narazila na další krásné svícny a řekla jsem si, že by bylo fajn přenést to i do mojí nabídky. Proč si také nesplnit několik přání na jednou? A tak si nyní u nás můžete objednat také nádherné svícny na čajovou svíčku z minerálních kamenů a krystalů himalájské soli. 

Snažím se pro vás najít jen ty nejúžasnější kousky a protože jsme srdcaři, tak nám ani svícínky v podobě srdíček nesmějí chybět. Však taky v předprodeji jste mi všechny srdíčka okamžitě vykoupily :-)) A za to jsem moc vděčná, neboť cítím, že to je správná cesta a že napojení na vás, milé duše, je stále silnější <3

Nutno podotknout, že každý kus je originál. Mohou se lišit barvou i velikostí.


Svícen - Srdce z krystalu himalájské soli


Parametry: 0,8 - 1,2 kg / v. 5-7cm, š. 11cm, h. 11cm
CENA: 200.-

Svícínek v sobě udržuje a zesiluje energii a dále ji rozptylují a umožňují proudit do okolí. Pohlcují negativní energii a čistí místnost. Jeho zklidňující světýlko, pomáhá harmonizovat psychiku, odstranit strach, napětí a úzkost. Dokonalý kousek pro každodenní relaxaci
Zdraví prospěšné účinky, které se tradující bezpochyby mají. Solné lampy totiž výrazně zlepšují klima v místnosti, ve které se nacházejí. Důvodem je schopnost solné lampy záporně ionizovat vzduch.
Ionizovaný vzduch pomáhá zejména lidem s respiračními problémy, s problémy krevního oběhu, astmatikům, a lidem trpícím na alergie. Solné lampy také zvyšují obranyschopnost organismu, zmírňují zažívací potíže a problémy s nespavostí. Mezi další účinky solné lampy také často patří zmírnění bolestí hlavy.


Svícny z minerálních kamenů

Chystám pro vás stálou nabídku, ale na co se již teď můžete těšit, co určitě zde brzy najdete, jsou svícny z růženínu, avanturínu a křišťálu...
aktuálně je v nabídce tento nádherný sodalitový svícen Parametry: 1 - 1,5 kg / v. 7-12cm, š. 10-15cm, h. 10-15cm
CENA: 350 .-

Sodalit je nejintenzivnější ze všech modrých kamenů co se vibrací týče. Spojuje logiku s intuicí. Zklidňuje mysl, pomáhá přijímat nové informace a situace s lehkostí. Prohlubuje koncentraci, představivost a dodává odvahu. Takže do pracovních koutů ideální.
Skvěle se hodí také do ložnice, kam by měl vnést pozitivní energii a klidný spánek.
V obývacím pokoji, v místě kde se schází celá rodina, přináší porozumění, harmonii, solidaritu a vědomí společných cílů


Komentáře

Oblíbené příspěvky