Osobní minerální náramky

 Tak vám tak projíždím ten můj upravený web a přesto, že mému tvoření vévodí osobní náramky, nemám tu o nich žádný článek. Znáte to, jak některé věci, které děláte velmi často, najednou začnete brát jako samozřejmost a nedáváte tomu příliš prostoru k nějaké péči? Beru to teď hodně všeobecně, ale ono to ve finále odpovídá na vše kolem nás. 

Minerální náramky jsou něco, co mě neskutečně baví a naplňuje. Je to boží chvilička, kdy za poslechu vlastního srdce a čtení vašich myšlenek a přání se kterými se mi svěříte, skládám korálek vedle korálku a přemýšlím nad tím, zda je to ONO. 

Někdy se stane, že něco vytvořím a nejsem si tím úplně jistá, ale i přesto tento návrh pošlu bytosti pro kterou tvořím. A ejhle, ta mi odepíše, že jí tam NĚCO nesedí :-) Faktem je, že tohle se mi stává velmi zřídka a to vždy, když už jsem nějakým způsobem unavená a tvoření jde tak nějak ztuha. 

Tento rok, jsem si řekla, že náramky tvořím pro radost a už nikdy nedám dopustit, abych tvořila unavená jenom proto, aby bylo něco hned. Nejde to, nesouzním s konečným výsledkem a vlastně to nakonec postrádá smysl. 

Někomu to může připadat jako hloupost, ale já to tak cítím a věřím, že v tom bude právě to kouzlo, které vás poté vtáhne k mé "práci". Já to tak nerada používám to slovo "práce," protože moje práce je někde úplně jinde. Tohle je moje chvilka relaxaci a využití vnitřních darů.

Původně jsem se bála, že nebude o čem psát a teď nevím kdy přestat :-)))

Teď už tedy k samotným náramkům. Pro tvoření osobního náramku potřebuji nějaké informace. Za zprávu typu "Nechám to na Vás",  jsem vděčná za důvěru, ale vždy vás pak stejně vyzpovídám, takže zkuste nejprve promyslet záměr, barvičku. Případně, pokud opravdu nevíte a nechcete sdílet, protože nejste na toto nijak naladěni, koukněte na profil na instagramu a facebooku, kde občas dám "volné tvoření". 

Minerální korálky kupuji od prověřených dodavatelů, aktuálně nejvíce beru od firmy Korálky Katlas, kteří jsou velmi otevření, mají krásné minerálky a vím co kupuji. Přívěsky čistě z chirurgické oceli, bižuterii se záměrně vyhýbám, protože vím, že osobní náramky nosíte více méně nepřetržitě, spíte, sportujete, koupete se s nimi :-) a tak chci, aby vydržely co nejdéle. Elastická gumička na které jsou korálky navlečeny, to je kapitola sama o sobě. Stále hledám tu nejlepší, ale věřím, že teď už jsem "kápla" na to pravé ořechové. Dávám dvě gumičky, takže když vám nedopatřením jedna praskne, jistí to ta druhá. Pokud to nastane, hned mi napište a gumičky vám vyměním. Lepší než korálky poztrácet.


Tvořit něco takového jako jsou osobní náramky a vlastně znát lidičky, kterým dílka tvoříte, přesto, že je třeba dál darují, to je nepopsatelná energie. 

Ufff, už jste u konce, pokud jste dočetli až sem, děkuji :-) a budu se těšit na společné psaní a povídání.


Závěrem bych chtěla moc poděkovat za vaši zpětnou vazbu <3 která se mi od vás dostává. To je ta nevětší odměna!


> CHCI OSOBNÍ MINERÁLNÍ NÁRAMEK <Komentáře

Oblíbené příspěvky