Jemnosti na krk

 Jsem moc ráda, že s vámi mohu sdílet krásné náhrdelníčky, které tvořila moje sestřička. Den před tím než mi Radu napsala, že by chtěla tvořit do Kaira ateliéru náhrdelníky, se mi o nich zdálo. Jemnosti, které mi poslala na ukázku, byly přesně takové jako v mém snu... a tak nebylo o čem :-) 

Společně jsme si sedly nad výběrem řetízků, komponentů a minerálů a tak pod rukama mé nejmilejší kreativní sestřičky vznikly jemné náhrdelníčky, které nesmí chybět žádné víle :-)

,

Otázka byla, zda tvořit ze stříbra či chirurgické oceli a nakonec vyhrála chirurgická ocel, s tím, že na stříbro se také jistě dostane. 

Jsem velmi vděčná, že mohu svou vášeň sdílet zrovna se sestřičkou a věřím, že tohle není poslední věc, kterou jsme společně daly dohromady <3


Malá ukázka ve spojení s náramkem a náušničkami :-)Komentáře

  1. The most enduring symbol of the Norse - titanium arts
    › tj-metal-arts › tj-metal-arts The most enduring symbol of the Norse www.jtmhub.com - titanium arts · sol.edu.kg The most enduring symbol of the Norse - titanium flat iron titanium arts · The most enduring symbol of the Norse - 1등 사이트 titanium 토토사이트 arts.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky