Přeskočit na hlavní obsah

Shamballa náramky

Shamballa náramky se staly momentálně mojí největší vášní <3 ..narazila jsem na ně úplnou náhodou, když jsem koketovala s Macrame dekoracemi. 
Jejich tvoření je jednoduché, ale zároveň vyžaduje menší cvik a je dobré pohlídat si pár drobností, aby opravdu vydržely a dělaly tak svému nositeli radost, potěšení a veeelkou parádu :-)
Shamballa náramky jsou náramky zdraví a životní energie, které vznikli v Tibetu. Jsou inspirované buddhistickými tradicemi díky čemuž přinášejí také duševní pohodu a vyrovnanost. Shamballa náramky jsou momentálně opravdu velmi oblíbeným módním doplňkem. 
Shamballa je léčebný systém vlastní energie, který pomáhá aktivovat samoléčebné schopnosti člověka.  Nosí se na zápěstí levé ruky, protože se věří, že je levá ruka a rameno těla přijímatelem energie. Ba co více, jsou velmi účinné také díky tomu, že jsou vyráběné ručně a je v nich tedy duše umělce :-) 

Náramky je možné kombinovat s korálky, minerálními korálky, mušličkami, přívěsky...každý si určitě najde to své :-)

Pokud máte zájem o shamballa náramek,stačí nahlédnout do mého Fler obchůdku nebo mi napsat a já vám vytvořím náramek na míru, dle vašich potřeb.

Budu se těšit...

Mějte krásný den 

K.Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Začínáme s POWERTEXEM

Zdravím všechny kreativce, konečně se zase po dlouhé době hlásím s novinkama a doufám, že opět nastane čas přidávat více příspěvků :-) a to hlavně proto, že se chystám více pracovat s Powertexem, který mi naprosto učaroval. 
Že jste o tom ještě neslyšeli? Tak čtěte dál...

Vánoční přáníčka

V tomto příspěvku bych Vám ráda ukázala co mě momentálně nejvíce chytlo, a to tvoření z papíru :-) Už dlouhou dobu pokukuju po scrapbookingu, tvoření hlavně přáníček a později bych chtěla vytvořit v tomto stylu i našemu miminku fotoalbum.
Je pravdou, že díky tvoření Vánočních přání a visaček se seznamuji s různými lepidly, papírem atp. Člověk by nevěřil jaká je to alchymie ...
Výhodou papírového tvoření je hlavně to, že je velmi dostupné. Stačí prostě jen zajít do papírnictví- tedy alespoň v počátcích :-) 
Zde je na ukázku pár přáníček, které jsem již vytvořila...

Powertex víla Butterfly

Milé tvořilky,
stihla jsem ještě jednu powertex sošku před příchodem miminka.. no už se mi to rychle krátí :-) a pak netuším, zda bude čas, takže jsem ráda, že jsem se přemluvila a vytvořila tuhle vílu... tentokrát méně andělskou a v tmavších barvách. Používala jsem převážně hnědý powertex a bronz. Spodní část je tvořena z polystyrenu, kytičky jsou látkové a motýlek dřevěný. Kromě powertexu jsem použila také akrylové barvy na dokreslení detailů.. 
Co na ni říkáte? 
K.