středa 2. listopadu 2016

TIP! - tak trochu jiné "zavařovačky"

Zdravím Vás,

dnes bych se s vámi ráda podělali o jeden tip. Včera jsem zavítala do obchodu PEPCO, myslím že každý má alespoň trochu tušení o jaký obchod se jedná.. a narazila jsem tam na super zavařovací sklenice s víkem. Takové ty pevné, jsou nepopsané a momentálně je tam na ně AKCE.
Velká sklenice vyjde na 29 Kč a malá na 20 Kč a teď co je na nich tak úžasného? No věřte, že já jsem takový blázen, že si je dokážu koupit i bez toho, aniž bych měla jasnou představu, ale tak nějak jsem tušila, že to určitě na něco použiju (hlavně že je potřebuju..klasika) a dnes jsem narazila na pár nápadů.

No sama už mám trochu lepší představu a vám by se třeba tenhle nápad mohl také hodit. Moc dobře vím jak já neustále bojuju s tím, že mi dochází nápady na dárky a tohle se mi opravdu zalíbilo. Sklenici si pak může obdarovaný použít dle své libosti...

Prostě a jednoduše do sklenice dáte nějaký podklad, ať už to bude vata či nějaké barevné konfety a přidáte dovnitř dárek dle své fantazie. Na obrázku je super tip na dárek např. pro mladé slečny v podobě nějakých laků na nehty apod. 

Já do toho určitě půjdu, už teď mě napadá, že bych takto mohla naaranžovat dárek pro svého čtyřnohého miláčka.. Sklenici si ještě dozdobím a do vnitřku nasypu její oblíbené pamlsky. Dále mě napádá vložit do sklenice několik různých druhů čajů, případně dát sypaný a sklenici popsat nebo obdarovat dotyčného cukrátky, ale třeba i čajovými svíčkami různých vůní... no nápadů by bylo..asi si dnes zajdu ještě pro pár sklenic :-))))

A co vy? Už máte promyšlené dárky pro své nejbližší?

K.

Translate