Přeskočit na hlavní obsah

Zamilovaná mýdla

Ahoj tvořilky,
dnes jsem se konečně dokopala k tomu, abych vám vyfotila náš první pokus o originální mýdla. Vytvořili jsme si nejprve malá mýdla ve tvaru srdíčka (použili jsme formu na led) a po zatuhnutí je dali do mističky od lučiny(?) (můžete použít prakticky cokoliv, nám se ale líbilo, že to má takový ten typický obdélníčkový tvar mýdla) a poté zalili průhlednou mýdlovou hmotou.
Nám se podařilo ještě rozehřát mýdlo co už jsme doma měli (růžové s levandulí) a to jsme po zatuhnutí průhledné hmoty přilili ještě nahoru. Další pokus byl přisypat k srdíčkům trochu čajové směsi... a musím říct, že ten efekt stál za to :-)

Soap - in love

Tak co, jak se Vám líbí? Máte také nějaký tip?

K+R

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Začínáme s POWERTEXEM

Zdravím všechny kreativce, konečně se zase po dlouhé době hlásím s novinkama a doufám, že opět nastane čas přidávat více příspěvků :-) a to hlavně proto, že se chystám více pracovat s Powertexem, který mi naprosto učaroval. 
Že jste o tom ještě neslyšeli? Tak čtěte dál...

Vánoční přáníčka

V tomto příspěvku bych Vám ráda ukázala co mě momentálně nejvíce chytlo, a to tvoření z papíru :-) Už dlouhou dobu pokukuju po scrapbookingu, tvoření hlavně přáníček a později bych chtěla vytvořit v tomto stylu i našemu miminku fotoalbum.
Je pravdou, že díky tvoření Vánočních přání a visaček se seznamuji s různými lepidly, papírem atp. Člověk by nevěřil jaká je to alchymie ...
Výhodou papírového tvoření je hlavně to, že je velmi dostupné. Stačí prostě jen zajít do papírnictví- tedy alespoň v počátcích :-) 
Zde je na ukázku pár přáníček, které jsem již vytvořila...

Powertex víla Butterfly

Milé tvořilky,
stihla jsem ještě jednu powertex sošku před příchodem miminka.. no už se mi to rychle krátí :-) a pak netuším, zda bude čas, takže jsem ráda, že jsem se přemluvila a vytvořila tuhle vílu... tentokrát méně andělskou a v tmavších barvách. Používala jsem převážně hnědý powertex a bronz. Spodní část je tvořena z polystyrenu, kytičky jsou látkové a motýlek dřevěný. Kromě powertexu jsem použila také akrylové barvy na dokreslení detailů.. 
Co na ni říkáte? 
K.