Přeskočit na hlavní obsah

Galaxy peříčka

...a protože dnes slaví svátek Terezky, rozhodli jsme se dát k svátku té naší sestřence originální tílečko :-)
Je to mladá slečna a tak jsme chtěli něco opravdu zajímavého. Rozhodli jsme se vyzkoušet novou barvičku.. chameleonka od PENTART - konečně jsem pro ni našla využití, abych si ji mohla otestovat. Beru zpět špatnou konzistenci, pracuje se s ní velice dobře, dělá nádherný galaxy effect, taková měsíční obloha, právě proto jsme ji také do peříček pouze vyťupkávali, aby to vypadalo opravdu vesmírně :-)

Rozhodně to není nic složitého, takže šup pro chameleonka a zkuste to taky.
Už teď nás napadá x dalších nápadů jak tuhle super barvičku využít.. Tak se máte 100% na co těšit :-)

K+R

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Začínáme s POWERTEXEM

Zdravím všechny kreativce, konečně se zase po dlouhé době hlásím s novinkama a doufám, že opět nastane čas přidávat více příspěvků :-) a to hlavně proto, že se chystám více pracovat s Powertexem, který mi naprosto učaroval. 
Že jste o tom ještě neslyšeli? Tak čtěte dál...

Vánoční přáníčka

V tomto příspěvku bych Vám ráda ukázala co mě momentálně nejvíce chytlo, a to tvoření z papíru :-) Už dlouhou dobu pokukuju po scrapbookingu, tvoření hlavně přáníček a později bych chtěla vytvořit v tomto stylu i našemu miminku fotoalbum.
Je pravdou, že díky tvoření Vánočních přání a visaček se seznamuji s různými lepidly, papírem atp. Člověk by nevěřil jaká je to alchymie ...
Výhodou papírového tvoření je hlavně to, že je velmi dostupné. Stačí prostě jen zajít do papírnictví- tedy alespoň v počátcích :-) 
Zde je na ukázku pár přáníček, které jsem již vytvořila...

Powertex víla Butterfly

Milé tvořilky,
stihla jsem ještě jednu powertex sošku před příchodem miminka.. no už se mi to rychle krátí :-) a pak netuším, zda bude čas, takže jsem ráda, že jsem se přemluvila a vytvořila tuhle vílu... tentokrát méně andělskou a v tmavších barvách. Používala jsem převážně hnědý powertex a bronz. Spodní část je tvořena z polystyrenu, kytičky jsou látkové a motýlek dřevěný. Kromě powertexu jsem použila také akrylové barvy na dokreslení detailů.. 
Co na ni říkáte? 
K.