Přeskočit na hlavní obsah

Jednoduchá Recykóča z Powertexu


Pomalu ale jistě začínám tvořit z Powertexu a pro vaší představu přikládám svojí první "recykóču", která je neskutečně jednoduchá a nepotřebuje příliš mnoho materiálu, skoro vše je totiž z věcí, které normálně vyhazujeme ...

Použila jsem sklenici od vína, papír (letáky), vatu, látku, alobal, papírovou pásku, drátek a samozřejmě Powertex tužidlo spolu s bronzovým pigmentem ..


Důležité je, abyste z látky udělali dost záhybů, aby se vám dobře bronzovalo, což si myslím, že se na číče povedlo.

Je to opravdu velmi jednoduché a zvládne to každý :-)
Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Začínáme s POWERTEXEM

Zdravím všechny kreativce, konečně se zase po dlouhé době hlásím s novinkama a doufám, že opět nastane čas přidávat více příspěvků :-) a to hlavně proto, že se chystám více pracovat s Powertexem, který mi naprosto učaroval. 
Že jste o tom ještě neslyšeli? Tak čtěte dál...

Vánoční přáníčka

V tomto příspěvku bych Vám ráda ukázala co mě momentálně nejvíce chytlo, a to tvoření z papíru :-) Už dlouhou dobu pokukuju po scrapbookingu, tvoření hlavně přáníček a později bych chtěla vytvořit v tomto stylu i našemu miminku fotoalbum.
Je pravdou, že díky tvoření Vánočních přání a visaček se seznamuji s různými lepidly, papírem atp. Člověk by nevěřil jaká je to alchymie ...
Výhodou papírového tvoření je hlavně to, že je velmi dostupné. Stačí prostě jen zajít do papírnictví- tedy alespoň v počátcích :-) 
Zde je na ukázku pár přáníček, které jsem již vytvořila...

Powertex víla Butterfly

Milé tvořilky,
stihla jsem ještě jednu powertex sošku před příchodem miminka.. no už se mi to rychle krátí :-) a pak netuším, zda bude čas, takže jsem ráda, že jsem se přemluvila a vytvořila tuhle vílu... tentokrát méně andělskou a v tmavších barvách. Používala jsem převážně hnědý powertex a bronz. Spodní část je tvořena z polystyrenu, kytičky jsou látkové a motýlek dřevěný. Kromě powertexu jsem použila také akrylové barvy na dokreslení detailů.. 
Co na ni říkáte? 
K.