úterý 1. prosince 2015

Inspirace na Vánoční dekorace 4/5

A už se nám blíží odpočítávání a já ani nemám adventní kalendář na který jsem se chtěla vrhnout. Nicméně to mě až tak netrápí jako to, že jsem si v neděli nerozsvítila první svíčku..jsem ostuda!
V sobotu jsem si sice koupila svíčky, ale nebyla jsem schopná sehnat si rozumný podtácek. Letos si totiž na stole nechci zapalovat věnec. Jeden jsem tedy dostala od přítelovi maminky, která je tak neskutečně šikovná a každý rok vyrábí hromadu vánočních věcí na školní trhy pro dceru. Je obdivuhodná jak to všechno stihne. Ale tedy díky ní věnec mám, jenže ten je tak krásný, že mi přišlo jako velká škoda ho zapalovat..
Dnes tedy půjdu na lov podtácku, který si chci decentně ozdobit a tuto následující neděli tedy zapálit asi rovnou svíčky dvě :-) Příští rok se budu muset polepšit!!

A jak jste na tom vy? Už máte všude vyzdobeno? Věnec na dveřích, na stole, v oknech světýlka? Nebo také nestíháte a makáte "od nevidím do nevidím" jako já?

Na konci týdne se chystám dát na blog jak to mám doma vyzdobené já, tak se těšte. Do té doby... trocha inspirace z pinterestu

V jednoduchosti je prostě krása..

Vaše K.

Translate