pondělí 30. listopadu 2015

Miluju a maluju.... aneb můj tip na odreagování

Rozhodla jsem se Vám ukázat jak relaxuji... Už od malička miluju barvičky, pastelky, omalovánky a prostě všechno co se kreslení týče. Začátkem tohoto roku jsem se rozhodla, že začnu kreslit tašky. Moc se mi líbila myšlenka, že se můžu vyřádit a ještě třeba potom někomu udělat radost, protože dárky, které sami vyrobíme nebo dozdobíme, to je přeci to nejkrásnější a nejcennější. A když se blíží ty Vánoce mám pro Vás třeba i tip na dáreček :-)

Kupte si tašku bez potisku, barvičky na textil a čtvrtku na kterou si vytisknete motiv a vyrobíte si tak vlastní šablonu. Je to úplně jednoduché a úspěch je na 100% zaručen.. igelitkám totiž odzvonilo přátelé :-)

Tady je pár těch mých: Tašky kreslím moc ráda, nedávno jsem začala kreslit také jména na polštářky a sestřence jsem udělala tílečka. Je to opravdu úžasná relaxační činnost..


Dokonce jsem jednou vzala babičku na takový "kurz" malování na textil a i ona mi potvrdila, že to bylo naprosto úžasné a že si to užila i přesto, že se zpočátku hrozně styděla a tvrdila jaký je antitalent :-)

Používám kvalitní krycí barvičky na textil, které nejprve nechám zaschnout a poté asi 5 min. přežehlím.  Tyto barvičky kupuji u nás v ARTMATERIAL kreativním obchůdky. Cena je kolem 100Kč za 45ml. Tím, že jsou super krycí, toho příliš nevyplácáte, takže cena je naprosto přijatelná.
Barvičky, které používám vám nafotím co nejdříve to bude možné :-)

Jděte do toho, je to opravdu jednoduché!

Pa K.

Žádné komentáře:

Okomentovat